ה - פגישה עם הילדים
 
יערי ומשה הגיעו אלי כדי לחשוב יחד איך מפגישים את הילדים. מה מיוחד בזה?, שניהם גרושים עם ילדים, הכירו לפני מספר חודשים, ורוצים לשתף הילדים כדי שיוכלו להרגיש חופשיים. ה-פגישה עם הילדים נראית בעיניהם, ובצדק, חשובה מאוד מאוד, ומאוד לא רוצים לפגוע בילדים, ועם זאת לא להרוס לעצמם הקשר.
 
ה-פגישה הראשונה עם הילדים שלו או שלה, מפחידה, כי מאחוריה יש מחשבות נסתרות שלא תמיד אנו מרשים לעצמנו לחשוב בקול רם, ומעבר לזה, הרצון ל"צאת מהארון" ולהפוך קשר זוגי ההולך ונבנה למשהו גלוי, אמיתי, וללא הילדים זה לא קורה.
 
ה-פגישה הראשונה לכאורה "חייבת להצליח", כמו שאמרו לי יערי ומשה, ולהפתעתם, לא הסכמתי איתם. ככל שמעמיסים ציפיות על הפגישה, כך גדל הסיכוי שלה להיכשל. יש לנו עוד חיים שלמים להיות במחיצת הילדים, שלה, שלו, ובטח אם בעתיד יהיו שלנו, ולכן ה-פגישה הראשונה, תפקידה, הכרות, "יציאה מהארון", ואמירה של בני הזוג לילדיהם, אנו יוצאים יחד, רצינו לשתף אתכם – תכירו. זהו. פשוט, ענייני, והכי חשוב – טבעי.
 
ה-פגישה הראשונה, היא מסר קודם כל לעצמנו – הקשר שלנו רציני, ואח"כ לילדים, החיים ממשיכים, אתם חלק מאתנו ורוצים לשתף אתכם במשהו אישי. חשוב לזכור, כי גם הילדים מגיעים מתוחים, עם המון מחשבות, חששות, והשוואות, כן השוואות, ביחס לאמא, לאבא, אחד לשני, ולכן המסר צריך להיות פשוט, טבעי. רצוי במקום פתוח, אולי עם גלידה, או משהו דומה, כדי שלא נצטרך לשבת כל הזמן אחד עם ומול השני. מרחב, הוא חלק מהעניין, יש לחץ, מתח, וכל אחד יפרוק אותו בדרכו, וטוב שכך.
 
ה-פגישה של יערי ומשה עם ילדיהם עברה בשלום, הרבה רעש ושמחה, כפי שסיפרו, ועכשיו מתחיל הקשר האמיתי. 

 אני עצמי בפרק-ב הרבה מאוד שנים, עם הילדים שלי, שלה ושלנו. מניסיוני ומניסיון לקוחותיי אני רושם מידי פעם מאמר, על כאב כזה, או חסך אחר. מזמין אותך לעלעל ולקרוא, ואם יש משהו שהיית רוצה להתייעץ איתי במייל או בנייד, אשמח מאוד.

חדש באתר
אמון בקשר - אוזן קשבת

היום יותר מתמיד, חשוב לדבר עם מישהו מחוץ לבית, מישהו שיכול אולי להאיר לכם התלבטות באור שונה. מוזמנים להיכנס  לקישור ולקרוא.
https://lp.vp4.me/mnhr

זוגי זה עסקי

זוגי זה עסקי היא סדנה מיוחדת, שאני מאוד אוהב להעביר,

המחברת בני זוג שלאחד מהם יש עסק, והעסק לא פעם גורר

ויכוחים בבית. "אני או העסק?", "שוב לא הגעת בזמן"  ועוד.

זה הלינק לסדנא, מוזמנים להתרשם וגם לשתף

https://lp.vp4.me/kp96

אבחון מערכות יחסים משפחתיות

משפחות פרק-ב עם ילדים שיש בהן חילוקי דעות לגבי 

התנהגות - חינוך - יחס הילדים במשפחה, מוזמנות

להיפגש איתי לפגישת אבחון עמוקה ויסודית.

למי שמגיע דרך מודעה זו מחיר הפגישה 280 שקל בלבד!!

קבלת המדריך לזוגיות פרק- א חינם

לחצו כאן לקבל את המדריך לזוגיות בחינם. 

קבלת המדריך לזוגיות שנייה חינם

לקבלת המדריך לזוגיות שנייה חינם - לחץ כאן

קבלו מדריך זוגי זה עסקי

לחצו כאן כדי לקבל חינם את מדריך זוגי זה עסקי

בדף הפייסבוק ביקרתם?

מוזמנים לעקוב אחרי הפירסומים שלי בדף העסקי: 

חדש - לליזר זוגי

לייזר זוגי

פגישה זוגית חד-פעמית המאבחנת בעזרת איל שריג, מטפל זוגי בכיר ואורנה עמיקם מומחית לאבחון עם קלפים, לגבי כל משבר או נושא המעסיק אתכם כזוג ואינכם מוצאים לו פתרון.

כפגישה ממוקדת של כשעתיים, נייעץ ונכוון אתכם איך נכון לפתור את הנושא, ומה נכון לכם כזוג לעשות כדי למנוע משבר דומים בעתיד

שלח לי דואר
למניעת ספאם נא לכתוב את המספר שמונה כספרה:
אני בפייסבוק