למפות כדי להשתנות

לאורך שנות חיי האדם לפי המסורת, ומאז שפיתגרואס מצא את חכמת המספרים, נאסף מידע וידע בתחום הנומרולוגיה וחכמת האותיות העבריות בקבלה.

כיום ישנן מספר רב של שיטות חישוב ומציאת תובנות הנובעות מהאותיות המרכיבות את שמנו, שם המשפחה, וגם שילוב שם האם, כמו גם מספר שיטות חישוב נומרולוגיות היודעות לספר על כל אחת ואחד מאתנו לפי תאריך הלידה וערך המספרי של שמנו, הרבה מאוד פרטים המרכיבים את מי שאנו.

לאורך זמן למדתי ועדיין חוקר ולומד חלק משיטות אלו, ומצאתי שילוב של מספר שיטות, המתאים לי ולאנשים הבאים אלי לייעוץ אישי או זוגי או עסקי.

התובנה החשובה שמנסה להעביר ללקוחותיי, היא שכל אחד מאתנו, הגיע ברגע היוולדו וקבלת שם מהוריו, עם יכולות, איכויות וגם נקודות לשיפור, הטבועות בו ומרכיבות את אישיותו.

לאורך חיינו, ובמיוחד בשלב הראשון שלהם, אנו מחמירים עם עצמנו ומצמידים חולשות אישיות לסיבות סביבתיות, משפחתיות או חוסר מזל וכשרון.

אחד הדברים הראשונים אותו אני מנסה לעשות עם המידע הנובע מנתוני השמות והמספרים, הוא ניכוי מחשבות אלו, וניסיון לאפשר לאדם מולי לקבל, להפנים ולהבין מי הוא, מה הוא נושא בנפשו, ומכאן להבין מהיכן נובעים חלק מהקשיים שבגללם הגיע אלי. כאשר אנו מקבלים ומפנימים זאת, חלק גדול מהייעוץ כבר נעשה.

כל פעם מחדש אני נפעם מהחכמה והידע הטמונים בנתונים המייצגים אותנו, ומצליח לא פעם להפתיע את היושבים מולי בהכרות שלי אותם, מבלי שהכרנו לפני.

המיפוי האישי ולפעמים הזוגי, או אפילו העסקי, הוא כלי עבודה המאפשר לך הלקוח, להכיר עצמך, ולהבין חלק משאלות, מעמסות ותהיות שלך עם עצמך. כיום, אני יכול לומר יותר מכך. יוצא לי לא פעם לשבת עם אדם או זוג והוא או היא מספרים לי על דרך חשיבה, או תכונה כזו או אחרת המפריעה לבן או בת הזוג. מהיכרותי את התכונות, מהיכן הן נובעות, אני מסביר את פשר ההתנהגות או התגובה, ולפעמים חוסר התגובה, וראה איזה פלא, פתאום בני הזוג קולטים כי הדבר לא נגדם, הוא מושרש, הוא חלק מאישיות, וכל הכעס, ה"אנטי" נעלם, ובמקומו מגיעה הבנה, רצון לתמוך, להבין.
חדש באתר
אמון בקשר - אוזן קשבת

היום יותר מתמיד, חשוב לדבר עם מישהו מחוץ לבית, מישהו שיכול אולי להאיר לכם התלבטות באור שונה. מוזמנים להיכנס  לקישור ולקרוא.
https://lp.vp4.me/mnhr

זוגי זה עסקי

זוגי זה עסקי היא סדנה מיוחדת, שאני מאוד אוהב להעביר,

המחברת בני זוג שלאחד מהם יש עסק, והעסק לא פעם גורר

ויכוחים בבית. "אני או העסק?", "שוב לא הגעת בזמן"  ועוד.

זה הלינק לסדנא, מוזמנים להתרשם וגם לשתף

https://lp.vp4.me/kp96

אבחון מערכות יחסים משפחתיות

משפחות פרק-ב עם ילדים שיש בהן חילוקי דעות לגבי 

התנהגות - חינוך - יחס הילדים במשפחה, מוזמנות

להיפגש איתי לפגישת אבחון עמוקה ויסודית.

למי שמגיע דרך מודעה זו מחיר הפגישה 280 שקל בלבד!!

קבלת המדריך לזוגיות פרק- א חינם

לחצו כאן לקבל את המדריך לזוגיות בחינם. 

קבלת המדריך לזוגיות שנייה חינם

לקבלת המדריך לזוגיות שנייה חינם - לחץ כאן

קבלו מדריך זוגי זה עסקי

לחצו כאן כדי לקבל חינם את מדריך זוגי זה עסקי

בדף הפייסבוק ביקרתם?

מוזמנים לעקוב אחרי הפירסומים שלי בדף העסקי: 

חדש - לליזר זוגי

לייזר זוגי

פגישה זוגית חד-פעמית המאבחנת בעזרת איל שריג, מטפל זוגי בכיר ואורנה עמיקם מומחית לאבחון עם קלפים, לגבי כל משבר או נושא המעסיק אתכם כזוג ואינכם מוצאים לו פתרון.

כפגישה ממוקדת של כשעתיים, נייעץ ונכוון אתכם איך נכון לפתור את הנושא, ומה נכון לכם כזוג לעשות כדי למנוע משבר דומים בעתיד

שלח לי דואר
למניעת ספאם נא לכתוב את המספר שש כספרה:
אני בפייסבוק