זוגיות טובה =  קריירה מצליחה

זוגיות טובה מקרינה כל מימד בחיינו, זה מתחיל בנו, ההערכה העצמית, דרך יכולת המיצוי של הקשר הזוגי, עובר למשפחה, ילדים וכמובן הקריירה. מה פתאום הקריירה? בואו אספר לכם סיפור מזוג שחנכתי לפני כשנה וחצי.

דן ויפית, זוג מקסים ממרכז הארץ, הגיעו אלי באמצע משבר זוגי. תוך כדי עבודה והכרות עם הזוג, ראיתי כי קיים בניהם דפוס ביקורתי איש על רעהו בצורה צינית, ובעצם אין בניהם פרגון, הערכה אישית. מהר מאוד הבנתי שדן, שעובד כשכיר בארגון מסודר ומוערך, לא מרוצה מעבודתו, ויותר מכך לא מרוצה מהצוות איתו עובד. במקביל,יפית שיש לה עסק קטן משלה לכלי כתיבה, לא מצליחה להרים את הראש בעסק, ובעצם "מגלגלת כספים".

מאחר והכרתי כבר קצת את הזוג, (מי שמכיר אותי, יודע שגם ערכתי להם מפות אישיות), למדתי כי לכל אחד מהם בעברו כילד, נער, היה סיפור כלשהו עם התדמית שלו. התחלתי לשקף לזוג את השיח שאני שומע בניהם, ביקורתיות, ציניות, חוסר הערכה. האמת הופתעתי, הם חלק מהדברים לא ראו. כשפתחנו זאת, ראינו על מה כל אחד "מנסה להגן" מעברו, ובעצם שניהם מפחדים לחשוף ולהיחשף עד הסוף.

התחלנו לתרגל תקשורת שונה. ביקשתי מכל אחד מהם, שבסוף כל יום יאמר לבן זוגו משהו טוב שראה אצלו, ומשהו נכון שהוא עצמו עשה היום. ההלם היה גדול. בהתחלה לא הבינו לכאורה מה מבקש, אבל מהר מאוד התעשתו והתחילו לשתף פעולה. בשלב השני ביקשתי מהם לצאת יחד לסופ"ש, (לא עשו זאת הרבה מאוד זמן), לטייל ולהיות יחד בטבע, ולא לשקוע בספר או משהו אישי. ביקשתי מכל אחד מהם, בחופשה הקצרה לחשוב על דילמה מהעבודה שלו שרוצה להתייעץ בה, ולדבר עליה בחופשה.

לאחר מספר ימים נפגשנו, וכבר בכניסה ראיתי את ההבדל. הם הגיעו שלובי ידיים, מחייכים, והולכים זקוף, ניגוד מוחלט לשפת-הגוף שראיתי במפגשים הראשונים. לא אלאה אתכם בפרטים, השניים התחברו סוף סוף אחד לשני ממקום עמוק בפנים, של פחד, חשש אבל גם התובנה שהאדם שעמו התחתנו הוא האדם שניתן הכי בעולם לסמוך עליו בכל מצב, הוא מכיר אותם הכי טוב, ולכן יכול לכוון אותם נכון. הם התחילו להעריך אחד את השני. ההתייעצות והחיבור הביאו לשינוי דרמטי בקריירה של כל אחד מהם. יפית מנהלת כיום עסק עצמאי רווחי ביותר, דן התקדם לתפקיד מנהל מחלקה מוערך מאוד. הוא מאוד משקיע בעובדים שלו, בשיחות פרטיות, תמיכה במשברים, חיזוק הנקודות החלשות.

לסיכום, כאשר הבית והזוגיות מתנהלים נכון, קיימת תקשורת זוגית פתוחה, מפרגנת, רוב הסיכויים שתהיו אנשים מאושרים יותר, משוחררים יותר, ולכן תוכלו להיות במיטבכם במקום העבודה.

חדש באתר
אמון בקשר - אוזן קשבת

היום יותר מתמיד, חשוב לדבר עם מישהו מחוץ לבית, מישהו שיכול אולי להאיר לכם התלבטות באור שונה. מוזמנים להיכנס  לקישור ולקרוא.
https://lp.vp4.me/mnhr

זוגי זה עסקי

זוגי זה עסקי היא סדנה מיוחדת, שאני מאוד אוהב להעביר,

המחברת בני זוג שלאחד מהם יש עסק, והעסק לא פעם גורר

ויכוחים בבית. "אני או העסק?", "שוב לא הגעת בזמן"  ועוד.

זה הלינק לסדנא, מוזמנים להתרשם וגם לשתף

https://lp.vp4.me/kp96

אבחון מערכות יחסים משפחתיות

משפחות פרק-ב עם ילדים שיש בהן חילוקי דעות לגבי 

התנהגות - חינוך - יחס הילדים במשפחה, מוזמנות

להיפגש איתי לפגישת אבחון עמוקה ויסודית.

למי שמגיע דרך מודעה זו מחיר הפגישה 280 שקל בלבד!!

קבלת המדריך לזוגיות פרק- א חינם

לחצו כאן לקבל את המדריך לזוגיות בחינם. 

קבלת המדריך לזוגיות שנייה חינם

לקבלת המדריך לזוגיות שנייה חינם - לחץ כאן

קבלו מדריך זוגי זה עסקי

לחצו כאן כדי לקבל חינם את מדריך זוגי זה עסקי

בדף הפייסבוק ביקרתם?

מוזמנים לעקוב אחרי הפירסומים שלי בדף העסקי: 

חדש - לליזר זוגי

לייזר זוגי

פגישה זוגית חד-פעמית המאבחנת בעזרת איל שריג, מטפל זוגי בכיר ואורנה עמיקם מומחית לאבחון עם קלפים, לגבי כל משבר או נושא המעסיק אתכם כזוג ואינכם מוצאים לו פתרון.

כפגישה ממוקדת של כשעתיים, נייעץ ונכוון אתכם איך נכון לפתור את הנושא, ומה נכון לכם כזוג לעשות כדי למנוע משבר דומים בעתיד

שלח לי דואר
למניעת ספאם נא לכתוב את המספר חמש כספרה:
אני בפייסבוק