הילדים שלו.............

הילדים שלו..... משפט מאוד נפוץ ב"שפת -הב", שפה בה אנו מדברים בתוך מערכת הזוגיות של פרק-ב, במושגים שונים ממה שידענו ממערכת יחסים קודמת.

פתאום יש מושג "הילדים שלו".  אלו ילדיו של בן הזוג, שלרוב אינם גרים אתו, והם באים לביקור, וחוזרים לבית האם, (לחצו כאן  למאמר: המעבר שלי הוא לא המעבר שלהם). לפני ואחרי, ובמיוחד בשלב ההתבססות, יש לבן הזוג נפילות מצב רוח, ו/או סוג של התנתקות ממשפחתו החדשה, דבר הגורם לא פעם למתח, ומשפטים כמו: "... מה הוא חושב לו, שזה בית מלון..."כל השבוע אנחנו טובים בשבילו, כשהם באים, אנחנו לא קיימים". מוכר?

אז חשוב להבין, הילדים שלו הם חלק ממנו, חלק מהגברים עם ייסורי מצפון שהם לא נמצאים יותר עם ילדיהם, (כן זה קורה לאחר הגירושים), והם מאוד רוצים לתת מה יותר בזמן האיכות שלהם עם הילדים, ומכאן גם הנפילה באנרגיה ובמצב הרוח לאחר עזיבתם בחזרה לבית האם.

חשוב מאוד לדבר על הדברים. אני מציע לשלב את הילדים שלו לאט לאט בתוך מערך הבית, לצאת לכמה יותר טיולים ופעילויות משותפות, זה מאחד, יוצר היסטוריה משפחתית חדשה, וחוויות שעוד תשמעו עליהם הרבה שנים מכל הילדים!. מעבר לכך, חשוב לתאם מתי בן הזוג עם ילדיו לבד, ומתי הם חלק מתא המשפחה הנוכחי.

חשוב להבין את שעובר על בן הזוג בעת חזרת הילדים, ולתת לו זמן לחזור לעצמו ולמשפחה. גם הילדים שעכשיו עזבו עוברים דרך רגשית, לא רק פיזית. לכן נכון הוא, להבין להתחשב, ועם זאת לראות שזה לא הופך לנטל גדול מידי. אם לסכם את "הילדים שלו":

* דברו ותאמו בניכם את הביקורים

* מצאו זמן לפעילויות משותפות

* אפשרו לבן הזוג ולידיו גם זמן איכות

 

 אני עצמי בפרק-ב הרבה מאוד שנים, עם הילדים שלי, שלה ושלנו. מניסיוני ומניסיון לקוחותיי אני רושם מידי פעם מאמר, על כאב כזה, או חסך אחר. מזמין אותך לעלעל ולקרוא, ואם יש משהו שהיית רוצה להתייעץ איתי במייל או בנייד, אשמח מאוד.

תגובה למאמר

חדש באתר
אמון בקשר - אוזן קשבת

היום יותר מתמיד, חשוב לדבר עם מישהו מחוץ לבית, מישהו שיכול אולי להאיר לכם התלבטות באור שונה. מוזמנים להיכנס  לקישור ולקרוא.
https://lp.vp4.me/mnhr

זוגי זה עסקי

זוגי זה עסקי היא סדנה מיוחדת, שאני מאוד אוהב להעביר,

המחברת בני זוג שלאחד מהם יש עסק, והעסק לא פעם גורר

ויכוחים בבית. "אני או העסק?", "שוב לא הגעת בזמן"  ועוד.

זה הלינק לסדנא, מוזמנים להתרשם וגם לשתף

https://lp.vp4.me/kp96

אבחון מערכות יחסים משפחתיות

משפחות פרק-ב עם ילדים שיש בהן חילוקי דעות לגבי 

התנהגות - חינוך - יחס הילדים במשפחה, מוזמנות

להיפגש איתי לפגישת אבחון עמוקה ויסודית.

למי שמגיע דרך מודעה זו מחיר הפגישה 280 שקל בלבד!!

קבלת המדריך לזוגיות פרק- א חינם

לחצו כאן לקבל את המדריך לזוגיות בחינם. 

קבלת המדריך לזוגיות שנייה חינם

לקבלת המדריך לזוגיות שנייה חינם - לחץ כאן

קבלו מדריך זוגי זה עסקי

לחצו כאן כדי לקבל חינם את מדריך זוגי זה עסקי

בדף הפייסבוק ביקרתם?

מוזמנים לעקוב אחרי הפירסומים שלי בדף העסקי: 

חדש - לליזר זוגי

לייזר זוגי

פגישה זוגית חד-פעמית המאבחנת בעזרת איל שריג, מטפל זוגי בכיר ואורנה עמיקם מומחית לאבחון עם קלפים, לגבי כל משבר או נושא המעסיק אתכם כזוג ואינכם מוצאים לו פתרון.

כפגישה ממוקדת של כשעתיים, נייעץ ונכוון אתכם איך נכון לפתור את הנושא, ומה נכון לכם כזוג לעשות כדי למנוע משבר דומים בעתיד

שלח לי דואר
למניעת ספאם נא לכתוב את המספר תשע כספרה:
אני בפייסבוק