הרצאות/סדנאות

לאחר הרבה שנות ניסיון, כמנהל, מאמן לזוגות, יחידים וארגונים, מצאתי עצמי מוזמן להרצות, בהתחלה על השפעת הזוגיות על הקריירה והפוך, ועם הזמן הוזמנתי לבתי-ספר להדרכות מקצועיות בהתאם לצרכי בית הספר, ומאוחר יותר גם לארגונים.

אני חייב להודות, כי מעבר לסקרנות הטבעית שלי, בכל הרצאה שהעברתי, ומעביר כיום, אני לומד וחוקר עוד ועוד, שוב ושוב, ומוצא הרבה מידע וידע המעשירים אותי ואת שומעי.

את הידע, ניסיון חיים שלי אני מביא לקהלים שונים ומגוונים, כאשר אני מנסה בד"כ להפוך זאת לסדנא/הרצאה, כי אני אוהב שהקהל מתערב, שואל, מתעניין.

חשוב לי תמיד ללמוד את הרקע של שומעי, והתאים עצמי לקהל היעד ולציפיות שלו.

ניתן להזמין הרצאות/סדנאות במייל: emoonbakesher@gmail.com

או בנייד  0528-345453 - איל

 

 

גברים מדברים
כאדם המלווה זוגות שנים רבות, ואדם החיי בזוגיות שנייה 26 שנה, ומדריך זוגות פרק-ב, פגשתי את הצורך הגברי דווקא, למפגשים חברתיים, רק בנים. גברים בפרק-ב. לא כדי להסתיר משהו מבנות הזוג, אלא מהמקום של לדבר ללא ביקורת, להתייעץ, להתלבט, מבלי לפגוע בבת הזוג,
זוגי זה עסקי
אתם מכירים את המשפטים? • "שוב לא הגעת בגלל דברים בעסק", • "למה צריך שוב להעביר כסף לעסק?" • "מי יותר חשוב אני, או העסק?" • "את לא מבינה כלום, עזבי אותי בשקט" • " עם מי יצאת הערב שהשארת אותי שוב לבד?" מי שמכיר משפטים כאלו או דומים, מוזמן לסדנה יחיד

תגובה למאמר

חדש באתר
בדף הפייסבוק ביקרתם?

מוזמנים לעקוב אחרי הפירסומים שלי בדף העסקי: 

קבלת המדריך לזוגיות פרק- א חינם

לחצו כאן לקבל את המדריך לזוגיות בחינם. 

קבלת המדריך לזוגיות שנייה חינם

לקבלת המדריך לזוגיות שנייה חינם - לחץ כאן

קבלו מדריך זוגי זה עסקי -- לזוגות שלאחד מבני הזוג יש עסק

לחצו כאן כדי לקבל חינם את מדריך זוגי זה עסקי

שלח לי דואר
למניעת ספאם נא לכתוב את המספר אפס כספרה:
אני בפייסבוק