מיפוי אישי עם השוואה זוגית                                   
 
לכל אחד מאתנו יש נקודות חולשה, חסכים רגשיים וצלקות קטנות כגדולות מתקופת ילדותנו, נערותנו ובגרותנו. המפות לימדו אותי, כי אנו מגיעים להיות הורים, לאחר שחווינו תנאי חיים, סביבת גדילה המעצביםאת הנקודות הללו. נכון, מסתבר שאנו נולדים לתבנית היצוקה מתאריך שבחרנו לצאת בו לעולם, ולא פחות מהשם שקיבלנו מההורים,שתמיד, אבל תמיד חופף ומשלים את תאריך הלידה. השאלה - מה אנו עושים עם זה.
מדהים לראות כי אנשים כמעט בכל מפגש אישי או זוגי, לוקח להם זמן להפנים, (גם לי זה קרה כשלמדתי את ה"תורה"), כי הטענות שהם גוררים עם עצמם ועל עצמם, הם תולדה של משהו כמעט מוכתב וברור, שבא יחד עם צבע העיניים, שיער, וכו'.
כאשר אני בונה לאדם הבודד , או לבני זוג, השומעים אחד על השני/ה, את תבנית נוף ילדותם ובגרותם, הם פתאום מרגישים אחרת. הם סולחים, מתרככים, מבינים, ואז ניתן להיכנס לעבודת התפתחות אישית, שינוי דפוסי חשיבה, התנהגות.
אני רואה במיפוי דרך להגיע לכל אחת ואחד בדרך אישית, אינטימית, המאפשרת עבודה אישית לפי יכולת ההכלה וההבנה מי אנו ומה אנו רוצים הלאה.
חשוב לי להדגיש כי אני לא רואה בצורת מיפוי אישית זו יכולת נבואית, ממש לא. אני כן רואה בשיטה מופלאה וחכמה זו, הזדמנות להכיר את עצמנו מבפנים, להבין טוב יותר למה ומדוע אנו עושים כך וכך, או חושבים בצורה כזו ולא אחרת. מדוע יש זוגות שרצוי שנעבוד יחד ונשפר את המערכת הזוגית, כי יש  סיכוי לחיים הרמוניים וטובים, ומדוע יהיו זוגות שנבין יחד מדוע נכון להם להיפרד ולחפש את האושר הזוגי בחיק אדם אחר.          כאשר אנו מבינים את הסיבות, לרוב נמנעות המריבות ונחסכים המתחים הקשים מנשוא, ואפשר להיפגש לאחר תקופה ולשתות קפה יחד ללא רגשות איבה, נקמנות ותסכול.
אשמח להיפגש עם כל אחת ואחד מכם יחד ולחוד לצורך מיפוי אמת שלכם כרגע, ולבדוק יחד איך אתם ממשיכים מכאן הלאה, בטוחים ואוהבים את עצמכם יותר מתמיד.
 
חדש באתר
בדף הפייסבוק ביקרתם?

מוזמנים לעקוב אחרי הפירסומים שלי בדף העסקי: 

חדש - לליזר זוגי

לייזר זוגי

פגישה זוגית חד-פעמית המאבחנת בעזרת איל שריג, מטפל זוגי בכיר ואורנה עמיקם מומחית לאבחון עם קלפים, לגבי כל משבר או נושא המעסיק אתכם כזוג ואינכם מוצאים לו פתרון.

כפגישה ממוקדת של כשעתיים, נייעץ ונכוון אתכם איך נכון לפתור את הנושא, ומה נכון לכם כזוג לעשות כדי למנוע משבר דומים בעתיד

קבלת המדריך לזוגיות פרק- א חינם

לחצו כאן לקבל את המדריך לזוגיות בחינם. 

קבלת המדריך לזוגיות שנייה חינם

לקבלת המדריך לזוגיות שנייה חינם - לחץ כאן

קבלו מדריך זוגי זה עסקי -- לזוגות שלאחד מבני הזוג יש עסק

לחצו כאן כדי לקבל חינם את מדריך זוגי זה עסקי

שלח לי דואר
למניעת ספאם נא לכתוב את המספר חמש כספרה:
אני בפייסבוק