בוקר טוב איל. 

תודה על העצות החכמות שהתגבשו מהפגישה אתמול. 
 
אתה מצליח להיכנס לנעליו של כל אחד מאיתנו ולהבין עד הסוף.    
 
 אני בטוחה שאיתך אנחנו נצליח. סופש נעים. ענת 8.9.2016
 

איל שריג מאמן אישי לזוגות וקבוצות ,כמו גם לקבוצות מיוחדות כמו זו אותה אני מייצג .

....לקחתי חלק פעיל בסדנה להעצמה אישית שאיל שריג ואיילת דרייב העבירו לנו כקבוצה בעלי מוגבלויות מיוחדות פיזיות, מוטוריות, ואחרות.

איל ידידי, פגשתי אדם חם לבבי ואוהב לעזור לזולת, אך יחד עם זאת חד כתער, אסרטיבי נמרץ, יעיל ומאורגן למופת. הדבר המיוחד שבך שהוא דבר ייחודי ואי אפשר למצוא באחר היא התכונה המופלאה שלך שתוך כדי התהליך חשבנו לרגע שגם אתה מתוכנו ואחד "משלנו" וזה הפך את התהליך ליותר ישים ומעשי מה שאפשר לחלק ניכר מהחברים להיפתח להקשיב ובעיקר לקחת הביתה לשעורי בית. היכולת המופלאה שלך לקחת את התהליך ולהפוך אותו למקרה הפרטי שלך, נותן לך את הכוחות המיוחדים להוציא ממני את מה שאחרים לא יכלו להוציא כבר שנים...

אפשר לחלק את השנים האחרונות לשניים, עד לאיל שריג ואחריו.....

איל מאחל לך המשך עשייה בתחום וההצלחה שלך היא הניצחון שלנו.

בהערכה רבה

אורי סייג/ יו"ר העמותה


 

תמיד אני צריכה להגיד עוד משהו....

אז שוב כפעם אני תמהה... איך אתה מצליח למצוא את המילים המתאימות ביותר!!!!

מוכרחה לחזק ולהודות שאתה אדם מדהים מאין כמוהו

ואני שמחה -למרות כאבי הלב שעברתי - שנפלה בידי הזכות להכירך.

זה המקצוע או העיסוק שהכי הולם אותך.

הצלחה בכל

מיכּי

 


 

לאיל,
    

אומרים שאין מקריות ולא סתם "נתקלתי" בך, היכולת שלך להקשיב ולהכיל לתת עצות בזמן הנכון ולהראות שהכול ניתן לשנות אם רק רוצים, עומדים ביעדים משגים הישגים. אני ממליצה לכל אחד הרוצה להצליח ולקדם את עצמו לפנות אליך כי מעבר לתהליך העצמה שעברתי איתך, אתה  עדין לצידי בנקודות החולשה ויודע להראות איך אני לבדי יכולה להרים את עצמי עם החוזקות והיכולות שלי.

חג שמח ושנה טובה. המשך להאיר לכולנו הדרך - אורנה


 

אהלן איש,
   

 אנחנו מכירים הרבה שנים, הולכים במקביל ואחד מכיר השני כמו אחים. אבל רק ברגעי המשבר רואים את המומחה ואת הידע שלא ניתן לגלות סתם ביום חול. הוויכוחים, ההתעקשות וכעסים מילאו אותי ורק אתה הצלחת להראות לי שניתן ואפשר אחרת. כמו שאתה אומר תמיד, צריך אמון בקשר, צריך לעבוד על הזוגיות ועל האדם בתוך הזוגיות, אז ככה אחרי הרבה מחשבה והתלבטות, האם לפנות לחבר, בחרנו להיחשף, ותודה על הבחירה הנכונה. בזכותך, היום הכל נראה אחרת. כל הכבוד איש!! וזה ייחודך, איש של אנשים,חם וחד באותו מישור, קולט מהר, ומציע פתרונות נכונים ויעילים.
    

שלך בידידות מיכאל


 

איל איש יקר שלי,

 סיפרו לי על אדם מדהים, קשוב רגיש, חכם, ועוד כל מיני דבריםשאומרים על הבן זוג האידיאלי, אבל כאן מדובר על אדם מקצועי שיודע לעשות את עבודתו תוך כדי רגישות ויכולת להראות את הדרך איך ניתן להשיג במדויק אתהזוגיות המיוחלת, שלא לוותר על חלומותיי מצד אחד ולשמור על פשרה  וההבנה עם הבן זוג שלי מצד שני. להפסיק מחשבות שונות ומשונות  ולהבין שאכן הכל מתחיל ונגמר בתוך הזוגיות ובראיה על האחר ולא רק על עצמי – תודה ושוב תודה שאתה חלק מחיי, וזה המקום לספר לכל העולם כמה אתה מקצועי ונפלא .

באהבה גדולה – נעמה


 

איל שלום,

שמעתי עלייך, נפגשנו לפגישת הכרות שערכה מעל שעה. אחריה הרגשתי בטוחה ומאמינה כבר יותר מתמיד. חייכת ואמרת, את לא צריכה חניכה, פשוט בואי ניפגש עוד פעם והדברים יסתדרו, ולתדהמתי כך היה. מבקשת לומר תודה ענקית על החלון שפתחת לי. 

דנה
 

תגובה למאמר

חדש באתר
בדף הפייסבוק ביקרתם?

מוזמנים לעקוב אחרי הפירסומים שלי בדף העסקי: 

חדש - לליזר זוגי

לייזר זוגי

פגישה זוגית חד-פעמית המאבחנת בעזרת איל שריג, מטפל זוגי בכיר ואורנה עמיקם מומחית לאבחון עם קלפים, לגבי כל משבר או נושא המעסיק אתכם כזוג ואינכם מוצאים לו פתרון.

כפגישה ממוקדת של כשעתיים, נייעץ ונכוון אתכם איך נכון לפתור את הנושא, ומה נכון לכם כזוג לעשות כדי למנוע משבר דומים בעתיד

קבלת המדריך לזוגיות פרק- א חינם

לחצו כאן לקבל את המדריך לזוגיות בחינם. 

קבלת המדריך לזוגיות שנייה חינם

לקבלת המדריך לזוגיות שנייה חינם - לחץ כאן

קבלו מדריך זוגי זה עסקי -- לזוגות שלאחד מבני הזוג יש עסק

לחצו כאן כדי לקבל חינם את מדריך זוגי זה עסקי

שלח לי דואר
למניעת ספאם נא לכתוב את המספר שמונה כספרה:
אני בפייסבוק