אמונה בהגשמה אישית-זוגית                                 

 
מהו האימון האישי/זוגי, שמדברים עליו כה רבות? מהו אותו תהליך שתפס הרבה אנשים בארץ ובעולם והביא בעקבותיו יכולת לשפר מערכת זוגית ולהגשים בכך עוד ועוד חלומות והישגים?
 
בעיני, זהו תהליך אישי ו/או זוגי, אינטימי, המגיע לאחר משבר, מלווה ברצון עז, להבין מה קרה, ואיך ניתן מכאן לחזור ולהתחבר יחד, תוך כדי שמירה על כבוד בן או בת הזוג. איך ניתן לשמר משפחה
 
זוגות בפרק-ב, אצלכם, יש מצד כמיהה לחיות שוב בזוגיות, להקים שוב משפחה, ומצד שני חשש האם לא ניפול שוב. האם זה יצליח. עבודה מורכבת, מתמדת ובהחלט אפשרית, מניסיון אישי. 
 
כאדם המלווה שנים רבות זוגות, אני קורא לתהליך, הדרכה. אני מביא איתי את הידע, הניסיון, היכולת להקשיב ולהבין מה באמת כרגע מפריד בינכם, ויחד אתכם אני מוצא פתרונות שיכולים לחזור לחיות יחד תוך כדי תהליכי העצמה אישיים וזוגיים.         
 
הקושי בהגשמה אישית - זוגית, הוא פער בין: שאיפה/רצון - ליכולת.  פער שתהליך הדרכה נכון ומסודר, יודע לגשר עליו, כל עוד אתם מתמסרים לתהליך ועושים אותו נאמנה.
 
כאדם אשר ייעודו הוא הדרכת אנשים להגשמת אישית-זוגית, תהליך זה הוא עבורי כל פעם מחדש - מתנה, ובכל קשר חדש שנוצר, אני חש את אותה תחושה של התרגשות בבטן, המבשרת על עוד אפשרות לתמוך, ללמד, ללמוד, ולהדריך אנשים בדרך לחיים נכונים יותר.
 
בתהליך אשר נעבור יחדיו, יעלו רגעים אינטימיים, רגעים מורכבים וכמובן הצלחות, אשר כולם מבטאים את האדם שבך. התהליך הוא מאוד מובנה ומתודי מחד, ומאידך מאפשר התאמה אישית לאישיות ולצרכים שלך או שלכם.
לאורך כל התהליך חשובה המחויבות שלנו כצוות לפגישות, לחשיבה המשותפת ולביצוע מטלות אפשריות, שיעלו תוך כדי המפגשים. אין מספר קבוע של מפגשים, זהו תהליך, שיחד אנו קובעים את הקצב והאורך שלו. 
 
כאדם המאמין כי כל אחד מאתנו יוצר את עולמו, מבקש לציין שלושה עקרונות, שמניסיון חיי, הפנמתם כחלק מהיום יום הוא תהליך צמיחה אישי מובטח, ומביא להגשמה אישית:
 
בטחו בעצמכם: האמינו בעצמכם ובמעשיכם.
 
צפו לטוב ביותר: תמיד לצפות לתוצאה חיובית, להיות אופטימיים ולראות החצי המלא         
 
קבלו בברכה את ההווה: כל דבר טוב שקורה לכם, שמקדם אתכם, לברך  עליו.                                                                    
 
זכרו: תמיד אפשר אחרת
 

איל שריג - אמון בקשר  - 052-8345453

emoonbakesher@gmail.com 
www.emoonbakesher.co.il

מתנהלקבלת המדריך לזוגיות נכונה לחצו כאן

 
    
חדש באתר
בדף הפייסבוק ביקרתם?

מוזמנים לעקוב אחרי הפירסומים שלי בדף העסקי: 

חדש - לליזר זוגי

לייזר זוגי

פגישה זוגית חד-פעמית המאבחנת בעזרת איל שריג, מטפל זוגי בכיר ואורנה עמיקם מומחית לאבחון עם קלפים, לגבי כל משבר או נושא המעסיק אתכם כזוג ואינכם מוצאים לו פתרון.

כפגישה ממוקדת של כשעתיים, נייעץ ונכוון אתכם איך נכון לפתור את הנושא, ומה נכון לכם כזוג לעשות כדי למנוע משבר דומים בעתיד

קבלת המדריך לזוגיות פרק- א חינם

לחצו כאן לקבל את המדריך לזוגיות בחינם. 

קבלת המדריך לזוגיות שנייה חינם

לקבלת המדריך לזוגיות שנייה חינם - לחץ כאן

קבלו מדריך זוגי זה עסקי -- לזוגות שלאחד מבני הזוג יש עסק

לחצו כאן כדי לקבל חינם את מדריך זוגי זה עסקי

שלח לי דואר
למניעת ספאם נא לכתוב את המספר שלוש כספרה:
אני בפייסבוק