רגע לפני ההחלקה במדרון

מי מאתנו לא מכיר מצב בו הולכים לטייל והשביל פתאום עובר ליד מצוק, ולפעמים אנו מרגישים שעוד רגע נופלים?. דבר דומה קורה לנו בזוגיות, רק שאנו לא שמים לב שהתחלנו לגלוש במדרון.

רגע לפני הנפילה בזוגיות, הוא היום בו מישהי בעבודה אומרת לך, וואהו איזה אפטרשייב נעים יש לך – חדש?, ומעבר לתגובה מחייכת ומוקירה אתה לוקח זאת ללב, מתחילים לדבר, וכשאתה מגיע הביתה, ואשתך כבר שוב עם הערות ומשימות, אתה חושב רק על אותה אחת..... ואצלך גברתי, זו קורה  שגבר חייכן במשרד, שם לב שהיית במספרה וגם לובשת חולצה חדשה, וגם את, מוקירה, מחייכת ומתחילים לדבר רגע מעבר לשמלה והתספורת,  וזה נעים. ואז בערב, שוב ליד השולחן, בעלך עם הנייד, חסר סבלנות, עסוק בדברים שלו, ולא שם לב אלייך מספיק.

אלו הרגעים של הופ, רגל אחת ירדה למדרון – עצרו. אל תגררו עצכם למורד שאינכם יודעים לאן יוביל אתכם וכמה חבולים תהיו כשתגיעו לתחתית. מה שבעצם תיארתי כאן,  קורה כמעט לכל זוג בשלב כזה או אחר בחייו. אין כאן חדש. החדש הוא שניתן לזהות זאת, ויותר מכך, אפשר למנוע ההתדרדרות במדרון.

כשאנו חוזרים הביתה לאחר ששמו לב אלינו בעבודה, והבית מתנהל כרגיל ואין כמעט או בכלל יחס אלינו, הבינו כי קיבלתם היום מתנה. מתנה האומרת, עצרו, קחו את בני זוגכם לקפה, מחוץ לבית, ושקפו מה ראיתם, מה חוויתם. הביעו רצונכם לעצור זאת. אין כאן משהו אישי נגד, זו השחיקה של החיים, וקיבלתם אור כתום של רמזור, המהבהב לכם, היזהרו – מדרון לפניכם.

סביר להניח כי בני הזוג באותו מקום בדיוק, רק עדיין לא נדלק להם האור המהבהב, ואולי כבר נדלק ואתם לא יודעים. כשאני מראה זאת לזוגות, הם כולם מסכימים, הם יודעים לזהות במדוייק היכן זה התחיל, ואנו יודעים לאן זה הגיע.

בקשתי, עצרו, בדקו כרגע מה קורה עם בני זוגכם, האם אתם לוקחים זמני איכות?, האם אתם מדברים במשך היום בטלפון?, האם יחסי המין כבר נהיו שבלוניים וללא חדוות יצירה?, מתי הייתם יחד בחופש לבד, ללא ילדים?. אם אתם עושים זאת, סביר להניח שאתם לא בתחילת או אמצע מדרון, אם אתם לא עושים זאת, התחילו עכשיו לבדוק מה קורה אתכם ושתפו בני הזוג. בזוגיות חשוב להשקיע, לטפח, להיות אחד בעבור השני. אלה האנשים שמכירים אתכם הכי טוב בעולם. בהצלחה. 

איל שריג - אמון בקשר  - 052-8345453
emoonbakesher@gmail.com 
www.emoonbakesher.co.il

 

מתנהלקבלת המדריך לזוגיות נכונה לחצו כאן

תגובה למאמר

חדש באתר
בדף הפייסבוק ביקרתם?

מוזמנים לעקוב אחרי הפירסומים שלי בדף העסקי: 

חדש - לליזר זוגי

לייזר זוגי

פגישה זוגית חד-פעמית המאבחנת בעזרת איל שריג, מטפל זוגי בכיר ואורנה עמיקם מומחית לאבחון עם קלפים, לגבי כל משבר או נושא המעסיק אתכם כזוג ואינכם מוצאים לו פתרון.

כפגישה ממוקדת של כשעתיים, נייעץ ונכוון אתכם איך נכון לפתור את הנושא, ומה נכון לכם כזוג לעשות כדי למנוע משבר דומים בעתיד

קבלת המדריך לזוגיות פרק- א חינם

לחצו כאן לקבל את המדריך לזוגיות בחינם. 

קבלת המדריך לזוגיות שנייה חינם

לקבלת המדריך לזוגיות שנייה חינם - לחץ כאן

קבלו מדריך זוגי זה עסקי -- לזוגות שלאחד מבני הזוג יש עסק

לחצו כאן כדי לקבל חינם את מדריך זוגי זה עסקי

שלח לי דואר
למניעת ספאם נא לכתוב את המספר ארבע כספרה:
אני בפייסבוק