החלטנו לאחד בתים ופתאום ויכוחים

איחוד בתים

"החלטנו לאחד בתים ופתאום באלגן", סיפרו לי זוג לקוחות. למה באלגן שאלתי, כי פתאום עלו המון דברים שלא חשבנו עליהם קודם, ועכשיו יש המון ויכוחים.

"ברוכים הבאים לשפת ה-ב" אמרתי להם, והסברתי. בזוגיות שנייה בה יש ילדים, מקצוע-קריירה, ערב רב של בני משפחה, לפעמים רכוש רב, יש הרבה שאלות ומורכבות שיש להבין ולפתור. זה לא נעלם עם איחוד הבתים, זה רק נהיה יותר מעניין 🙂

כאשר מתחילים להבין שזו אהבת אמת ורוצים לחיות יחד, חשוב מאוד לא למהר. יש הרבה שאלות, היכן גרים, איך זה משפיע או לא, על הילדים שלך, הגבר, או שלך האישה?, איך מתנהלים כספית, מחשבון משותף, מאחדים הכל?, האם אני חושף או חושפת את כל מה שיש לי כלכלית?, איך מתנהלים לוגיסטית עם יותר ילדים?, אם אתם בגילאים מתאימים, רוצים ילדים משותפים? שניכם?, האם לגרוש או לגרושה יש מה לומר, להשפיע?,

כל הנושאים הללו, ועוד דומים להם, הם "שפת ה-ב", ואצל כל זוג זה מופיע אחרת. העקרונות זהים, אך הדילמות והוויכוחים תלויים באנשים, ובהרכב המשפחתי והכלכלי שהם מביאים אתם לזוגיות.

אולי יעניין אותך גם

זוגיות ועסקים

היכולת שלנו להצליח לשלב זוגיות ועסק

המדריך לזוגיות ועסקים

לצפייה במדריך המלא מלאו את הטופס

המשבר לא מגדיר אותנו

היכולת שלנו להצליח בחיים, היא האמונה שלנו בעצמנו ובבני הזוג שלנו.

המדריך לזוגיות במשבר

לצפייה במדריך המלא מלאו את הטופס

זוגיות פרק ב

להצליח בזוגיות שנייה עם ילדים

המדריך לזוגיות פרק ב

לצפייה במדריך המלא מלאו את הטופס

אמון בקשר - אוזן קשבת

בימי הקורונה, כשאנחנו יותר בבית, עם הילדים, עם בני הזוג, לפעמים ללא עבודה, אנחנו חווים הרבה לחצים אישיים, זוגיים, המון חששות ופחדים.
"אמון בקשר – אוזן קשבת" מיועד ליחידים וזוגות, שרוצים לכתוב, לדבר כמה דקות, לפרוק משהו שמעיק, ולהתייעץ.
ניתן ליצור קשר במייל, ווטס-אפ, או שיחה קצרה של עד 5 דקות.

דילוג לתוכן