איל שריג

איל שריג

היי

שמי איל שריג. אני עוסק שנים רבות בתחומי הזוגיות השונים: זוגות במשבר, זוגות פרק-ב, (אני כזה, כ-30 שנה עם הילדים שלי, שלה ושלנו). מלווה לא מעט זוגות שלאחד מהם יש עסק, כי לא פעם יש "תחרות" בין הזוגיות האנושית לזוגיות העסקית. 

כבוגר תואר שני במנהל עסקים, ייעוץ זוגי, גישור  ואימון אני מאוד אוהב לשלב בין שני התחומים של עסק והשתלבותו במארג הזוגי. 

כמי שנכנס לזוגיות שנייה, מבלי שום הכנה לפני כ-30 שנה, ולמד עם זוגתו מה זו זוגיות שנייה. איך מדברים בזוגיות כזו, (אני קורא לזה "שפת ה-ב"), אני מלווה הרבה מאוד זוגות הנמצאים בשלבים שונים בתוך זוגיות שנייה עם ילדים. זו זוגיות מורכבת יותר לדעתי, מהזוגיות הראשונה, ויחד עם זאת, כשלומדים "לדבר ולחיות" אותה, היא כייפית ומפתחת הרבה צדדים אנושיים בכל אחד מבני המשפחה.

כשאני בוחן רגע לאחור את מגוון הלקוחות שלי, אני יכול לומר בבטחה כי יש קו מחבר בין כו-לם, וזו התקשורת הזוגית. ברגע שהפסקנו לשתף, לדבר, לשמור על רגעי היחד – בארבע עיניים, שם מתחילה התקשורת להתדרדר, ולפעמים מסתיימת באי אמון אחד בשני, כשהאמון, הוא זה שהביא אותנו בסוף לחיות יחד.

אתם זוכרים כמה דיברתם ושיתפתם אחד את השני לפני החתונה?, כמה סמכתם על ייעוץ שלה או שלו, גם אם זה נגד את דעת ההורים?. ברור לכולנו שזה לא יכול להימשך בעוצמה כזו לאורך כל החיים. יחד עם זאת אני תמיד אומר, בין שחור ללבן יש אין סוף גווני אפור, וכאן באה לביטוי התקשורת הזוגית. היא יכולה להיות צמודה מלאה ולתקופה מסוימת ואחר כך חלשה יותר. אך כל עוד נשמר השיח והכבוד ההדדי יש מקום לשקם את התקשורת ולחזק את הקשר הזוגי. 

התקשורת בכלל והתקשורת הזוגית בפרט מורכבת מהרבה צורות ורבדים והיא הבסיס לצמיחה וההתפתחות האישית והזוגית שלנו. שמרו על התקשורת הזוגית, על קו מחבר, אוזן מקשיבה ולב פתוח, ותוכלו לעבור כל מהמורה ומכשלה – יחד. 

 

 

 

 

 

 

 

לקוחות מספרים

היי הגענו אלייך לפני שנה, לאחר שראינו את האתר שלך, המלא בחומרי הדרכה, טיפים והסברים, ולאחר השיחה שלך עם גדי החלטנו להגיע מהמרכז אלייך ליגור, ומאז אתה מלווה אותנו. כמו שאמרת בהתחלה "שפת ה-ב" היא לא קלה, ובזכותך אנחנו לומדים לחיות יחד, לאחד משפחות והתנהלות נכונה של כספים. תודה על נתינה אין סופית, אכפתיות גדולה.

גדי ושרי

תודה, תודה, תודה הכירו לנו אותך חברים שחנכת. ביקשו לא לומר כלום, רש שנסכים להיפגש, וכך היה. השארת רושם גדול בפגישה, אדם של אמון, ידע, והצעת המחיר הייתה מנוסחת בהכי מקצועיות שאפשר למצוא, וראינו כמה. אתה אתנו כבר חצי שנה, העסק הוקם, עובד ומרוויח יפה מאוד. אתה יושב לנו בוורידים, לא מוותר מחד, ועדין מאידך. רק יכולים להמליץ בחום לכל מי שיש לו עסקים ורוצה לנצח, זה האיש באהבה רבה.

משפחת נאות

הגענו לאיל לאחר תקופה קשה שכמעט הביאה אותנו לגירושין. ניסינו מספר מטפלים זוגיים במהלך התקופה המורכבת, והרגשנו שאנו מבזבזים את כספנו ללא כל שינוי. גישתו של איל הייתה שונה, מרעננת ואפקטיבית, בכל שלא כללה הקשבה רק הקשבה פאסיבית מצד המטפל, אלא דו-שיח ששילב תובנות והשקפות, מבט שונות משלושת הצדדים. כל אחד מאתנו עבר מסע יחד ולחוד. היום היחסים במקום הרבה יותר טוב. אנו מבקשים להמליץ בחום ואהבה לכל הזוגות שעוברים תקופה קשה וזקוקים לתמיכה. אוהבים

משה וזמירה

איל הוא היועץ העסקי שלי, וכשהחלטתי לצאת במיזם חדש כמאמנת, היה ברור לי שצריכה ליווי איכותי, והיה ברור לי שזה איל. הייחוד של איל הוא מעבר לאדם שבו, הוא הידע וההבנות בתחום האישי-משפחתי בשילוב ידע מעמיק בעסקים, לכן ממליצה בחום, לכל מי שנמצא בצומת דומה לשלי, לא להסס ולקבוע פגישה עם איל

רונית, חיפה

את אייל אני מכירה כבר קרוב לעשור, נפגשנו במקומות שונים על הרצף במשך השנים , תמיד היה שם עבורי. היום כקולגה אני מעידה על אייל , שיכולותיו המופלאות באבחון הבעיה ומציאת הפתרון, יחד עם הכישרון ליחסי אנוש, אכפתיות והתחברות מהלב, מביאות להתפתחות מואצת והשגת המטרות באופן מהיר ללקוחותיו. במשך השנים רכש אייל ידע רב והכשרתו מגוונת ונשענת על ניסיון רב ואינטואיציה מדויקת. גם באימון אישי, גם בייעוץ עסקי, וגם בתחום הזוגיות מחולל אייל נפלאות. כל מי שמכיר אותו וחווה אותו מרגיש בקסם.

איילת.

זוגיות ועסקים

היכולת שלנו להצליח לשלב זוגיות ועסק

המדריך לזוגיות ועסקים

לצפייה במדריך המלא מלאו את הטופס

המשבר לא מגדיר אותנו

היכולת שלנו להצליח בחיים, היא האמונה שלנו בעצמנו ובבני הזוג שלנו.

המדריך לזוגיות במשבר

לצפייה במדריך המלא מלאו את הטופס

זוגיות פרק ב

להצליח בזוגיות שנייה עם ילדים

המדריך לזוגיות פרק ב

לצפייה במדריך המלא מלאו את הטופס

אמון בקשר - אוזן קשבת

בימי הקורונה, כשאנחנו יותר בבית, עם הילדים, עם בני הזוג, לפעמים ללא עבודה, אנחנו חווים הרבה לחצים אישיים, זוגיים, המון חששות ופחדים.
"אמון בקשר – אוזן קשבת" מיועד ליחידים וזוגות, שרוצים לכתוב, לדבר כמה דקות, לפרוק משהו שמעיק, ולהתייעץ.
ניתן ליצור קשר במייל, ווטס-אפ, או שיחה קצרה של עד 5 דקות.

דילוג לתוכן