הקשבה אישית

כיום בעידן המהירות, הניראות, המירוץ הבלתי פוסק לחיים, אנו לא פעם נתקלים בשאלות אישיות, פנימיות, התלבטויות ולא תמיד בני זוגנו, או מי מהחברים או המשפחה הקרובה יכולים או מתאים לנו להקשבה.

הקשבה אישית היא תהליך שכל אחד מאתנו עובר הרבה פעמים עם עצמו, אך הרבה פעמים לא מגיעים לתוצאות, בגלל הרבה סיבות אישיות, זוגיות, כלכליות, דעות קדומות.

בהקשבה אישית יצא לי כבר לדבר על החיים עצמם, על הזוגיות, על המשפחה, על האדם עצמו. היו ויש שיחות עם עצמאים ובעלי מקצועות שונים, שמתלבטים ומבקשים שותף לחשיבה. היתרון שאני לא מכיר כל תחום לעומק, ולכן השאלות שלי המבוססות על הגיון וניסיון חיים גורמות לבעל/ת השיחה ל"צאת מהקופסא", ולראות דברים שונה.

כמי שעובד עשרות שנים בניהול, ייעוץ זוגי ומלווה לא מעט אנשים, למדתי שלא פעם אנשים רוצים מישהו לדבר אתו. לדבר, להוציא את שבלב, בראש, בנשמה, ולא יודעים איך ועם מי.

היפה בהקשבה אישית, שאני לא מגדיר תהליך מובנה, זה לפעמים קורה מעצמו, אך אינו הכרחי. אנו מדברים, חושבים, ולפעמים אני רק מקשיב ומקשיב.

ההקשבה והתהליכים מרתקים. הוא נכון לנשים וגברים כאחד. לאנשים בארץ ובחו"ל. 

למדתי שבהקשבה אישית הרבה יותר קל לתאם שיחה בארץ או בחו"ל בגלל הזום, או אמצעי תקשורת אחרת. בשונה מליווי זוגי, שחשוב יותר המפגש האישי, כאן אנחנו בשיחה אינטימית, אם בקליניקה או במסך. אוזניות ואינטימיות מוחלטת. יותר מזה, יצא לי כבר להקשיב לאנשים בשעות שונות ביממה, אם בגלל הבדלי שעונים בחו"ל, ואם בגלל נוחות להיות לבד. לפני או אחרי העבודה. בזמן של ספורט. 

הרבה דברים מרתקים, מעניינים קורים בהקשבה אישית.

לי כאדם, מעניין ומרתק להכיר עוד הרבה אנשים על מגוון מקצועות ועסקים, ולפעמים יוצא לי לחבר בין אנשים, עסקים ומקצועות.

מזמין אתכם לשיחת הכרות חינמית של כ-20 דקות ☺ 

שאלות נפוצות על הקשבה אישית

הקשבה אישית מאפשרת לכל אחד לשוחח איתי כמעט בכל תחום ונושא שמרגישים שלא מתאים לדבר עם בני הזוג, או משפחה. נושא שבד"כ אנשים רוצים לדבר עם אדם ניטרלי, לא משוחד. אדם שלא ידלוף ממנו מידע וגם לא מכיר את הסביבה שלנו.

מתאים לכל אישה וגבר הרוצים או לדבר כדי לפרוק, ובד"כ שלא שלמים עם משהו בחייהם ורוצים להתייעץ

שיחה היא שעה וכמות השיחות היא לפי הצורך שעולה בשיחה. כנ"ל גם מרווח בין שיחה לשיחה, שבוע- שבועיים או אחת לחודש.

אפשרויות השיחה מגוונות. מפגישה אישית אצלי במשרד, או בשיחת טלפון רגילה או בשיחת ווטצ-אפ וידאו. דבר המאפשר גמישות בשעות 

כן. וודאי. לא אחת יצא לי לדבר עם אנשים בחו"ל בווטצ-אפ. זה היפה בעניין. גמישות מרבית. אין צורך להגיע פיזית.

זה תלוי בכמות השיחות.
שיחה אחת תעלה 350 ₪,
חמש שיחות 290 ₪.
מעשר שיחות ומעלה – 260 ₪.

לקוחות מספרים

היי הגענו אלייך לפני שנה, לאחר שראינו את האתר שלך, המלא בחומרי הדרכה, טיפים והסברים, ולאחר השיחה שלך עם גדי החלטנו להגיע מהמרכז אלייך ליגור, ומאז אתה מלווה אותנו. כמו שאמרת בהתחלה "שפת ה-ב" היא לא קלה, ובזכותך אנחנו לומדים לחיות יחד, לאחד משפחות והתנהלות נכונה של כספים. תודה על נתינה אין סופית, אכפתיות גדולה.

גדי ושרי

תודה, תודה, תודה הכירו לנו אותך חברים שחנכת. ביקשו לא לומר כלום, רש שנסכים להיפגש, וכך היה. השארת רושם גדול בפגישה, אדם של אמון, ידע, והצעת המחיר הייתה מנוסחת בהכי מקצועיות שאפשר למצוא, וראינו כמה. אתה אתנו כבר חצי שנה, העסק הוקם, עובד ומרוויח יפה מאוד. אתה יושב לנו בוורידים, לא מוותר מחד, ועדין מאידך. רק יכולים להמליץ בחום לכל מי שיש לו עסקים ורוצה לנצח, זה האיש באהבה רבה.

משפחת נאות

הגענו לאיל לאחר תקופה קשה שכמעט הביאה אותנו לגירושין. ניסינו מספר מטפלים זוגיים במהלך התקופה המורכבת, והרגשנו שאנו מבזבזים את כספנו ללא כל שינוי. גישתו של איל הייתה שונה, מרעננת ואפקטיבית, בכל שלא כללה הקשבה רק הקשבה פאסיבית מצד המטפל, אלא דו-שיח ששילב תובנות והשקפות, מבט שונות משלושת הצדדים. כל אחד מאתנו עבר מסע יחד ולחוד. היום היחסים במקום הרבה יותר טוב. אנו מבקשים להמליץ בחום ואהבה לכל הזוגות שעוברים תקופה קשה וזקוקים לתמיכה. אוהבים

משה וזמירה

איל הוא היועץ העסקי שלי, וכשהחלטתי לצאת במיזם חדש כמאמנת, היה ברור לי שצריכה ליווי איכותי, והיה ברור לי שזה איל. הייחוד של איל הוא מעבר לאדם שבו, הוא הידע וההבנות בתחום האישי-משפחתי בשילוב ידע מעמיק בעסקים, לכן ממליצה בחום, לכל מי שנמצא בצומת דומה לשלי, לא להסס ולקבוע פגישה עם איל

רונית, חיפה

את אייל אני מכירה כבר קרוב לעשור, נפגשנו במקומות שונים על הרצף במשך השנים , תמיד היה שם עבורי. היום כקולגה אני מעידה על אייל , שיכולותיו המופלאות באבחון הבעיה ומציאת הפתרון, יחד עם הכישרון ליחסי אנוש, אכפתיות והתחברות מהלב, מביאות להתפתחות מואצת והשגת המטרות באופן מהיר ללקוחותיו. במשך השנים רכש אייל ידע רב והכשרתו מגוונת ונשענת על ניסיון רב ואינטואיציה מדויקת. גם באימון אישי, גם בייעוץ עסקי, וגם בתחום הזוגיות מחולל אייל נפלאות. כל מי שמכיר אותו וחווה אותו מרגיש בקסם.

איילת.

זוגיות ועסקים

היכולת שלנו להצליח לשלב זוגיות ועסק

המדריך לזוגיות ועסקים

לצפייה במדריך המלא מלאו את הטופס

המשבר לא מגדיר אותנו

היכולת שלנו להצליח בחיים, היא האמונה שלנו בעצמנו ובבני הזוג שלנו.

המדריך לזוגיות במשבר

לצפייה במדריך המלא מלאו את הטופס

זוגיות פרק ב

להצליח בזוגיות שנייה עם ילדים

המדריך לזוגיות פרק ב

לצפייה במדריך המלא מלאו את הטופס

אמון בקשר - אוזן קשבת

בימי הקורונה, כשאנחנו יותר בבית, עם הילדים, עם בני הזוג, לפעמים ללא עבודה, אנחנו חווים הרבה לחצים אישיים, זוגיים, המון חששות ופחדים.
"אמון בקשר – אוזן קשבת" מיועד ליחידים וזוגות, שרוצים לכתוב, לדבר כמה דקות, לפרוק משהו שמעיק, ולהתייעץ.
ניתן ליצור קשר במייל, ווטס-אפ, או שיחה קצרה של עד 5 דקות.

דילוג לתוכן