זוגיות ועסקים

אחד התחומים בו אני עוסק, הוא חיבור בין שני תחומים שאני מומחה בהם – מערכות יחסים בזוגיות ועסקים

מי מאתנו שיש לו עסק, בין אם הוא עובד יחיד או מעסיק אנשים, ו/או בעל/ת קריירה תובענית, מכיר את המעמסה של חלוקת זמן, כסף, רגשות בין העסק למשפחה.

אני משווה זאת למשולש שווה צלעות. בהתחלת הדרך הזוגית ההשקעה שלנו אחד בשני ובבניית המשפחה פחות או יותר מתואמת ושווה. עם הזמן, במיוחד כשמגיע עסק, אנו נשאבים לעסק. מקדישים לו זמן, כסף, יחס, ואז זה כמו משולש שווה שוקיים. צד אחד בעל העסק – צד שני העסק, ומה שנשאר למטה, בצלע הקצרה – זה למשפחה. כאן מתחילות מורכבויות במערכת היחסים בין בני הזוג והעסק.

משתף במקרה של זוג שיש ב כאן בקליניקה, שניהם פרק-ב. שניהם בעלי עסקים. היא עצמאית ועובדת לבד, הוא עם עסק המעסיק עובדים מתחום הבנייה. שניהם גרים בערים שונות. 

בתחילת הדרך כל אחד עשה מאמצים איך לחזרק הזוגיות מבלי לפגוע בעסקים, אך זה נעשה מורכב יותר ויותר.

מאחר ואני מכיר את מבני הזוג, הגיעו אלי להתייעצות. בשלב מסויים אמרה דלית (שם בדוי), אולי אני אעזור לך בעסק?. ראובן ( שם בדוי), הסתכל עליה ואמר איך?

אנחנו כבר מדברים על זה הרבה זמן ענתה לו. אני יכולה לקחת את כל נושא ההבלת החשבונות, העבודה עם ספקים ולשחרר אותך לפתח את העסק, לעבוד עם האנשים שלך ולתת יחס טוב ללקוחות שלך, שמתים עלייך.

כדי לקצר את הסוף, השניים עברו לגור יחד. העסקים עדיין בערים שונות. דלית באמת נכנסה לעסק, ואפילו רכשה קצת מניות מבן זוגה. וראה איזה פלא. העסק צמח בשנתיים פי-2. דבר שממש לא מובן מאליו. והזוגיות – חזקה מתמיד.

זו דוגמה לחלוקת אנרגיות ומשאבים בין בני זוג והעסקים שלהם.

הטיפ הוא לשתף, להתייעץ. לא לזלזל אחד בשני, לא להסתיר.

אם אתם רוצים לשאול, או להתייעץ כמה דקות מוזמנים לפנות אליי

עקרי התהליך: בדרך כלל אני מבקש לפגוש את בעלי העסק בעסק עצמו, כדי להכיר אישית וגם להבין את העסק. לאחר מכן, מבקש לצרף את בני הזוג, כדי להכיר ולשמוע את דעתם. תתפלאו כמה הם יודעים ומוכנים לתרום לטובת הצלחת העסק.

 לאחר שמצטיירת לי התמונה הנכונה, אני בונה תוכנית ליווי, בהתאמה לבקשת בעלי העסק ובני זוגם. זה יכול להיות מגוון של צורות ליווי וייעוץ, בעסק, אישי, בזוגיות. לפעמים פגישות רק בעסק, לפעמים גם אצלי בקליניקה. 

הליווי והייעוץ זורם ומותאם תוך כדי תהליך, לכם בעלי העסקים ובני זוגכם.

 מוזמנים לשלוח לי הודעה על כל שאלה והתלבטות. ניתן לתאם שיחת טלפון קצרה לייעוץ ללא עלות.
למדריך המלא לזוגיות ועסקים לחצו כאן >

לקוחות מספרים

היי הגענו אלייך לפני שנה, לאחר שראינו את האתר שלך, המלא בחומרי הדרכה, טיפים והסברים, ולאחר השיחה שלך עם גדי החלטנו להגיע מהמרכז אלייך ליגור, ומאז אתה מלווה אותנו. כמו שאמרת בהתחלה "שפת ה-ב" היא לא קלה, ובזכותך אנחנו לומדים לחיות יחד, לאחד משפחות והתנהלות נכונה של כספים. תודה על נתינה אין סופית, אכפתיות גדולה.

גדי ושרי

תודה, תודה, תודה הכירו לנו אותך חברים שחנכת. ביקשו לא לומר כלום, רש שנסכים להיפגש, וכך היה. השארת רושם גדול בפגישה, אדם של אמון, ידע, והצעת המחיר הייתה מנוסחת בהכי מקצועיות שאפשר למצוא, וראינו כמה. אתה אתנו כבר חצי שנה, העסק הוקם, עובד ומרוויח יפה מאוד. אתה יושב לנו בוורידים, לא מוותר מחד, ועדין מאידך. רק יכולים להמליץ בחום לכל מי שיש לו עסקים ורוצה לנצח, זה האיש באהבה רבה.

משפחת נאות

הגענו לאיל לאחר תקופה קשה שכמעט הביאה אותנו לגירושין. ניסינו מספר מטפלים זוגיים במהלך התקופה המורכבת, והרגשנו שאנו מבזבזים את כספנו ללא כל שינוי. גישתו של איל הייתה שונה, מרעננת ואפקטיבית, בכל שלא כללה הקשבה רק הקשבה פאסיבית מצד המטפל, אלא דו-שיח ששילב תובנות והשקפות, מבט שונות משלושת הצדדים. כל אחד מאתנו עבר מסע יחד ולחוד. היום היחסים במקום הרבה יותר טוב. אנו מבקשים להמליץ בחום ואהבה לכל הזוגות שעוברים תקופה קשה וזקוקים לתמיכה. אוהבים

משה וזמירה

איל הוא היועץ העסקי שלי, וכשהחלטתי לצאת במיזם חדש כמאמנת, היה ברור לי שצריכה ליווי איכותי, והיה ברור לי שזה איל. הייחוד של איל הוא מעבר לאדם שבו, הוא הידע וההבנות בתחום האישי-משפחתי בשילוב ידע מעמיק בעסקים, לכן ממליצה בחום, לכל מי שנמצא בצומת דומה לשלי, לא להסס ולקבוע פגישה עם איל

רונית, חיפה

את אייל אני מכירה כבר קרוב לעשור, נפגשנו במקומות שונים על הרצף במשך השנים , תמיד היה שם עבורי. היום כקולגה אני מעידה על אייל , שיכולותיו המופלאות באבחון הבעיה ומציאת הפתרון, יחד עם הכישרון ליחסי אנוש, אכפתיות והתחברות מהלב, מביאות להתפתחות מואצת והשגת המטרות באופן מהיר ללקוחותיו. במשך השנים רכש אייל ידע רב והכשרתו מגוונת ונשענת על ניסיון רב ואינטואיציה מדויקת. גם באימון אישי, גם בייעוץ עסקי, וגם בתחום הזוגיות מחולל אייל נפלאות. כל מי שמכיר אותו וחווה אותו מרגיש בקסם.

איילת.

זוגיות ועסקים

היכולת שלנו להצליח לשלב זוגיות ועסק

המדריך לזוגיות ועסקים

לצפייה במדריך המלא מלאו את הטופס

המשבר לא מגדיר אותנו

היכולת שלנו להצליח בחיים, היא האמונה שלנו בעצמנו ובבני הזוג שלנו.

המדריך לזוגיות במשבר

לצפייה במדריך המלא מלאו את הטופס

זוגיות פרק ב

להצליח בזוגיות שנייה עם ילדים

המדריך לזוגיות פרק ב

לצפייה במדריך המלא מלאו את הטופס

אמון בקשר - אוזן קשבת

בימי הקורונה, כשאנחנו יותר בבית, עם הילדים, עם בני הזוג, לפעמים ללא עבודה, אנחנו חווים הרבה לחצים אישיים, זוגיים, המון חששות ופחדים.
"אמון בקשר – אוזן קשבת" מיועד ליחידים וזוגות, שרוצים לכתוב, לדבר כמה דקות, לפרוק משהו שמעיק, ולהתייעץ.
ניתן ליצור קשר במייל, ווטס-אפ, או שיחה קצרה של עד 5 דקות.

דילוג לתוכן