טיפים לחשיבה חיובית

אמון בקשר טיפים מצולמים

בימים אלו אנו ספונים בבית וקשה ומורכב לנו מערכות היחסים עם בני הזוג והילדים, מספר טיפים לחשיבה חיובית ואיך לראות את מה שיש לנו.

דבר ראשון, שנכון לא רק לימי קורונה וסגר הוא דילול מאסיבי של הקשבה לחדשות ופרשניות. אנחנו חיים בתקופה שמציפים אותנו אין ספור פרשנים וקריינים בכל מה שקורה ואולי!! יקרה. רק זעם, כעס ולא טוב. עצרו זאת. לא צריך להקשיב להכל. עשו לכם מנהג פעם ביום להתעדכן. הרי כולנו יודעים, שאם חס וחלילה יקרה ממש משהו דרמטי, אין מצב שלא נדע ונשמע.

לאחר שקצת התפנינו מהחדשות והפרשנויות, נתמקד במה טוב לנו. רשמו לכם עכשיו. לפחות 5 דברים טובים שיש לכם, שאתם מעורבים בהם. למשל:

אני בריא. יש י עבודה. יש לי משפחה. יש לי רכוש. העצים והצמחים מסיביבי או בדרך לעבודה יפים. יש לי חברים. אני עושה ספורט. דרך אגב ספורט הוא אחד מהזרזים לתחושה וחשיבה טובה.

אותו תרגיל יכולים לבקש מבני הזוג לעשות ולשפר את האווירה מסביב.

דבר נוסף. הוציאו את המילה לא/אי אפשר משפת הדיבור שלכם. לא לדבר בשלילה. חשבו איך כן דברים קורים. איך כן אפשר לפתור מורכבות כזו או אחרת. איך לקדם נושא שמעניין אתכם באופן פרטי או בעבודה. לחשוב מה כן אפשר לעשות.

מי שרוצה להיות איתי בקשר רציף לשאול שאלות ממוקדות לאורך זמן מוזמן להצטרף לאמון בקשר – אוזן קשבת. במחיר סימלי לחלוטין  רוצה אוזן קשבת? >

אולי יעניין אותך גם

זוגיות ועסקים

היכולת שלנו להצליח לשלב זוגיות ועסק

המדריך לזוגיות ועסקים

לצפייה במדריך המלא מלאו את הטופס

המשבר לא מגדיר אותנו

היכולת שלנו להצליח בחיים, היא האמונה שלנו בעצמנו ובבני הזוג שלנו.

המדריך לזוגיות במשבר

לצפייה במדריך המלא מלאו את הטופס

זוגיות פרק ב

להצליח בזוגיות שנייה עם ילדים

המדריך לזוגיות פרק ב

לצפייה במדריך המלא מלאו את הטופס

אמון בקשר - אוזן קשבת

בימי הקורונה, כשאנחנו יותר בבית, עם הילדים, עם בני הזוג, לפעמים ללא עבודה, אנחנו חווים הרבה לחצים אישיים, זוגיים, המון חששות ופחדים.
"אמון בקשר – אוזן קשבת" מיועד ליחידים וזוגות, שרוצים לכתוב, לדבר כמה דקות, לפרוק משהו שמעיק, ולהתייעץ.
ניתן ליצור קשר במייל, ווטס-אפ, או שיחה קצרה של עד 5 דקות.

דילוג לתוכן