יחס לילדים בפרק-ב

אמון בקשר טיפים מצולמים

יצירת אמון בפרק-ב היא מורכבת יותר מההכרות הראשונה שלנו בפרק-א. אחד הפרמטרים החשובים ביצירת אמון זוגי בפרק-ב, הוא היחס של בני הזוג לילדי בני זוגם. מזכיר, בדרך כלל כל אחד מגיע עם ילד/ים משלו. היחס אליהם מצד בן או בת הזוג החדשים יקבעו הרבה מאוד את רמת האמון בינכם ואם לא ייווצר האמון הזה – הזוגיות הזו לא תאריך ימים ואסביר.
כאשר אנו נפגשים עם בני זוג חדשים ומשהו טוב קורה, זה בין שני בני הזוג. נטו. כמו שהיה כשהיינו צעירים והכרנו את בת/ן הזוג של פרק-א. כאשר נתחיל להכיר בין הילדים כל מערכת היחסים תשתנה. הילדים, מעצם היותם ילדים, יבחנו את בני ה זוג החדשים, יבחנו את הילדים שאבא או אמא מנסים להכיר לנו, ויתחילו מאבקי כוח, קנאה, בלבול בין כולם לכולם. אנחנו – כהורים, כמובן נגן על הילדים שלנו, ומכאן יכולות להתפתח דרמות שיעיבו על מערכת היחסים הזוגית.
זהו תהליך ארוך, הדורש הרבה סבלנות, אורך רוח יכולת הכלה, והוא יקבע את טיב מערכת היחסים שלנו וגם את אורכה. אין כאן חס וחלילה האשמה לילדים. ממש לא. זה הטבע, אלה הם כלליו, והילדים ממלאים את תפקידם. אנחנו המבוגרים, ההורים צריכים ללמוד זאת ולכוון אותם לאחדות מקסימאלית. ברגע שזה קורה, האמון בין בני הזוג עולה ומתבסס, וסביר להניח שהזוגיות הזו תמשיך כמשפחה אחת .

במידה ויש שאלות – מוזמנים ליצור קשר להתייעצות קצרה.

*זהו סרטון מני רבים המרכיבים "מוצר דיגיטלי", המורכב מעשרות סרטונים קצרים הנותן כללי זהב בזוגיות שנייה עם ילדים

אולי יעניין אותך גם

זוגיות ועסקים

היכולת שלנו להצליח לשלב זוגיות ועסק

המדריך לזוגיות ועסקים

לצפייה במדריך המלא מלאו את הטופס

המשבר לא מגדיר אותנו

היכולת שלנו להצליח בחיים, היא האמונה שלנו בעצמנו ובבני הזוג שלנו.

המדריך לזוגיות במשבר

לצפייה במדריך המלא מלאו את הטופס

זוגיות פרק ב

להצליח בזוגיות שנייה עם ילדים

המדריך לזוגיות פרק ב

לצפייה במדריך המלא מלאו את הטופס

אמון בקשר - אוזן קשבת

בימי הקורונה, כשאנחנו יותר בבית, עם הילדים, עם בני הזוג, לפעמים ללא עבודה, אנחנו חווים הרבה לחצים אישיים, זוגיים, המון חששות ופחדים.
"אמון בקשר – אוזן קשבת" מיועד ליחידים וזוגות, שרוצים לכתוב, לדבר כמה דקות, לפרוק משהו שמעיק, ולהתייעץ.
ניתן ליצור קשר במייל, ווטס-אפ, או שיחה קצרה של עד 5 דקות.

דילוג לתוכן