החופש הגדול – מבחן לזוגיות וליצירתיות

החופש הגדול

נכנסנו לחודשי החופש הגדול, חודשים, חמים, עם לחות מעיקה וילדים בבית.
מעכשיו יש מרוץ של תכנוני פעילות, נסיעות והסעות, כשלכל זה מתלווה הוצאה כספית לא ידועה. לכאורה זה נוחת בהפתעה, ובעצם, כבר היום אנו יודעים שבשנה הבאה………

כדי לא להגיע לסוף הקיץ ותחילת החגים, מרוטי עצבים, מציע לכולנו לשבת ולפרוש עוד היום את תכנוני החופשות, קייטנות, זמני "ילדים בבית", נסיעות לקרובי משפחה, ולאחר מכן ליד כל פעילות שיש בה עלות כספית – להציב סכומים.
בסכומי הכסף חשוב לקחת בחשבון הוצאות אוכל בחוץ, נסיעות, מחירי קייטנות וחוגים, וסכום לא ידוע מראש, שהוא סוג של הוצאות לא מתוכננות, שסביר להניח כי יהיו מעצם חופשת הילדים וזמנם הפנוי.

חשוב לעשות כאן עבודה זוגית טהורה. לאחר שיש בידכם מיפוי של הדברים הידועים, עכשיו חלקו את האחריות, (כולל הכנסת הילדים בהתאם לגילם), בלקיחת אחריות.

ככל שיהיה ברור מראש מה קורה, כך פחות יהיו ויכוחים. חשוב שתסכימו על ההוצאה הכספית, וזכרו שתיכף אחרי החופש הגדול, יש מועדי ישראל, שגם הם הוצאה לא קטנה.

אז אמרנו, עבודה זוגית, תכנון ולקיחת אחריות אישית וזוגית, שריינו גם לעצמכם זמני איכות לבד, זה חלק מהתחזוקה הנכונה לזוגיות

חופשה מהנה.

אולי יעניין אותך גם

זוגיות ועסקים

היכולת שלנו להצליח לשלב זוגיות ועסק

המדריך לזוגיות ועסקים

לצפייה במדריך המלא מלאו את הטופס

המשבר לא מגדיר אותנו

היכולת שלנו להצליח בחיים, היא האמונה שלנו בעצמנו ובבני הזוג שלנו.

המדריך לזוגיות במשבר

לצפייה במדריך המלא מלאו את הטופס

זוגיות פרק ב

להצליח בזוגיות שנייה עם ילדים

המדריך לזוגיות פרק ב

לצפייה במדריך המלא מלאו את הטופס

אמון בקשר - אוזן קשבת

בימי הקורונה, כשאנחנו יותר בבית, עם הילדים, עם בני הזוג, לפעמים ללא עבודה, אנחנו חווים הרבה לחצים אישיים, זוגיים, המון חששות ופחדים.
"אמון בקשר – אוזן קשבת" מיועד ליחידים וזוגות, שרוצים לכתוב, לדבר כמה דקות, לפרוק משהו שמעיק, ולהתייעץ.
ניתן ליצור קשר במייל, ווטס-אפ, או שיחה קצרה של עד 5 דקות.

דילוג לתוכן